Новости

Подяка сім'ї Мошкович

Біда в нашу сім`ю прийшла раптово і зненацька. З моїм чоловіком, Мошкович Адальбертом, стався нещасний випадок – важка проникаюча травма ока. Термінова операція була зроблена лікарями очного відділення обласної лікарні. Та після двотижневого лікування лікарі винесли свій вердикт – потрібна невідкладна поїздка в Одесу в інститут ім.. Філатов та термінове втручання. Страх і відчай скував наші думки, адже ми прекрасно розуміли, що така поїздка і лікування в Одесі коштують чималих грошей. А при наших мізерних пенсіях копійчин ледве вистачає до наступної виплати. Але також зрозуміло було й те, що не можна було гаяти часу і не використати шансу за збереження зору. Де ж шукати вихід із даної ситуації? Вихід знайшовся. Закарпатський обласний благодійний фонд «Хесед Шпіра» запропонував таку необхідну для нас допомогу – згодився оплатити операцію.

Щира подяка і низький уклін всім тим, хто брав у цьому безпосередню участь, а на сам перед директору фонду – Галіну Михайлу, який особисто неодноразово по телефону рішав фінансові операції з планово-економічним відділом клініки. Михайло Вольфович людина дуже комунікабельна, яка володіє рідкісним даром спілкування з людьми та вмінням їх розуміти. За клопітку турботу про людей, за сумлінну працю та вчасну допомогу бажаємо Михайлу Галіну величезного людського щастя, злагоди та достатку.

Також наша безмежна вдячність активу бухгалтерського відділу та лікарю фонду – Валентині Володимирівні Угрюмовій. Хочеться наголосити на такі якості Валентини Володимирівни як загальнолюдська чеснота, любов до своєї роботи, де вагоме місце займають мудрі життєві поради, які вона так вчасно нам давала.

Не можемо і не маємо права не згадати про ще одного дуже доброго, чуйного і надійного працівника фонду – куратора Юрія Галперта. Це людина щирої та відкритої душі, глибокої віри, людина, сповнена прекрасних планів творити добро для людей, людина гідності та елементарної порядності. Це все те, чого так гостро не вистачає тепер всім нам.

З великою подякою,

сім`я Мошкович Адальберт и Ірина